Regulamin

1. Co lub kto to jest baza danych kphu.pl?

kphu.pl to zarządzana online baza danych.

Profile zarejestrowanych u nas firm ukazują się w wynikach szukania w wyszukiwarce.

Nasze bazy danych oferują użytkownikom możliwość prezentacji swoich przedsiębiorstw tak, aby mogły udzielić one informacji.

2. Jak mogę uaktualnić moje dane kontaktowe w bazie danych kphu.pl?

Dane prezentowane w katalogu nie mogą zostać edytowane. Jeżeli chcesz, aby wpis nie wyświetlał się w naszym katalogu skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

3. Dlaczego wizytówki firm w bazie danych kphu.pl są różne, niektóre zawierają np. NIP, REGON, a inne nie?

W bazie danych kphu.pl wszystkie firmy mają możliwość szczegółowej prezentacji swoich danych. Jeżeli jakieś dane są nieuzupełnione oznacza to, że osoba dodająca wpis ich nie uzupełniła lub wpis został opublikwoany na podstawie ogólnie dostępnych źródeł internetowych.

4. Jak mogę poprawić na mapce lokalizację mojej firmy?

Lokalizacja na mapce nie może być edytowana. Jeżeli chcesz, aby wpis nie wyświetlał się w naszym katalogu skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

5. Dlaczego lokalizacja markera na mapce jest w złym miejscu?

Lokalizacja markera na mapce jest ustawiana automatycznie przez specjalny program, dlatego może być czasem niepoprawna. Jest to najczęściej spowodowane podobieństwem nazw niektórych ulic lub brakiem poszukiwaniej ulicy na mapie.

6. Jak to możliwe, że moja firma widnieje w bazie danych kphu.pl, jeżeli nigdy jej nie rejestrowałem?

Baza danych kphu.pl regularnie przeszukuje ogólnie dostępne źródła internetowe w celu aktualizacji i uzupełnienia danych. W ten sposób zdobyte dane są dostępne w naszej wyszukiwarce. W podobny sposób funkcjonują również inne wyszukiwarki jak np. Google. Wiele firm istniejących w bazie danych kphu.pl zostało także zarejestrowanych przez ich właścicieli.

7. Czy w innych krajach istnieją również bazy danych kphu.pl?

Nie.

8. Jak mogę usunąć moją firmę z bazy danych kphu.pl?

Jeżeli chcesz usunąć Twoją firmę z bazy danych kphu.pl, ponieważ np. już nie istnieje, skontaktuj się z nami drogą mailową za pomocą formularza. Wizytówka Twojej firmy zostanie wtedy całkowicie usunięta z bazy danych kphu.pl. Do usuwanie wpisów z bazy danych uprawnieni są tylko i wyłącznie pracownicy kphu.pl.

9. Dlaczego moje prośba o usunięcie nie jest jeszcze zrealizowana, wizytówka mojej formy jest jeszcze widoczna online?

Rozpatrywanie prośby związanej z usunięciem wpisu trwa od 10 do 30 dni. Po tym czasie wpis zostanie usunięty z bazy danych kphu.pl.

10. Co mogę zrobić, aby moją firmę można było szybciej i łatwiej znaleźć w wyszukiwarce?

Podając dane firmy przy wypełnianiu formularza, uzupełnij szczegółowo wszystkie pola. Im więcej danych umieścisz w profilu Twojej firmy, tym większe będzie prawdopodobieństwo znalezienia jej przez potencjalnych klientów szukających w wyszukiwarce kphu.pl, ale także w innych wyszukiwarkach typu Google czy Yahoo.

11. Jak mogę otrzymać hasło osobiste dla mojej firmy?

Nie ma możliwości otrzymania hasła osobistego. Wszelkie dane modyfikowane są przez pracowników kphu.pl.

12. Czy mogę dodać więcej oddziałów tej samej firmy do bazy danych kphu.pl?

Jeżeli Twoja firma posiada wiele oddziałów lub siedzib, możesz założyć oddzielną wizytówkę dla każdego z oddziałów, postępujac w ten sam sposób jak w przypadku normalnej rejestracji firmy. Niezależnie od tego ile oddziałów firmy wprowadzisz do naszej bazy danych, opłata za każdy wpis jest stała i widnieje w formularzu zgłoszeniowym.

Dodatkowe postanowienia:
- Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym terminie bez poinformowania o tym użytkowników.
- Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisu nawet po jego ówczesnym zaakceptowaniu przez moderatora bez podawania przyczyny.
- Administracja zastrzega sobie prawo do wyłączenia katalogu bez podawania przyczyny.

Wysłanie formularza zgłoszeniowego oznacza, że użytkownik przeczytał regulamin, rozumie go i w pełni akceptuje wszystkie jego punkty.